Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Керівництво

Голова районної ради
Савенко Валерій Анатолійович

Народився в 1967 року в селі Якимівка Добровеличківського району Кіровоградської області.

Освіта вища. У 1992 році закінчив Українську сільськогосподарську академію, м.Київ, за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства», отримав кваліфікацію економіст-організатор сільського виробництва.

Трудову діяльність розпочав в 1994 році на посаді податкового інспектора - заступника начальника державної податкової інспекції Новоукраїнського району.

З 2004 по 2006 рік працював виконавчим директором ВАТ «Новоукраїнський». З 2006 по 2010 рік - голова Новоукраїнської районної ради п’ятого скликання. З 2011 по 2014 рік працював заступником директора ТОВ «Зерновик».

З лютого 2014 по квітень 2015 року - голова Новоукраїнської  районної ради шостого скликання.

Розпорядженням Президента України від 09 квітня 2015 року №424/2015-рп призначений головою Новоукраїнської районної державної адміністрації.

18 листопада 2015 року обраний головою Новоукраїнської районної ради сьомого скликання, рішення № 6.Заступник голови районної ради


Талашкевич Олег Михайлович

Народився 23 лютого 1958 року в селі Водяне Петрівського району Кіровоградської області.

Освіта вища. В 1980 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут імені Пушкіна за спеціальністю «Фізика і математика».

Трудову діяльність розпочав в 1980 році на посаді вчителя фізики в Червонокостянтинівській восьмирічній школі Петрівського району, Кіровоградської області. З 1981 року по 1984 рік працював директором Мар’янопільської восьмирічної школи Новоукраїнського району Кіровоградської області. З 1984 по 1986 рік працював викладачем фізики в Новоукраїнському СПТУ-40. З 1986 по 1993 рік працював заступником директора Піщанобрідського училища-радгоспу. З 1993 року по серпень 2015 року працював вчителем фізики Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

З квітня 2015 року – голова Новоукраїнської районної організації політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

В 1982 році був обраний депутатом Мар’янопільської сільської ради та на громадських засадах виконував обов’язки заступника голови виконкому Мар’янопільської сільської ради.

25 жовтня 2015 року обраний депутатом Новоукраїнської районної ради.

18 листопада 2015 року обраний заступником голови Новоукраїнської районної ради сьомого скликання, рішення районної ради № 7.


Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2018 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2018. Новоукраїнська районна рада