Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Матеріали проведення перевірки у виконавчому апараті районної ради

Розпорядження Про очищення влади

Повідомлення про початок перевірки

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Юрчика Б.Г. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Шаверської Н.М. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Полуляха М.В. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Осадчук С.Б. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки ,передбаченої Законом України "Про очищення влади" Негри В.Ю. (розміщено на сайті 06.06.2016 року)

Довідка про результати перевірки ,передбаченої Законом України "Про очищення влади" Дмитрух Н.О.(розміщено на сайті 06.06.2016 року)

Декларація та заява Полуляха М.В..

Декларація та заява Дмитрух Н.О.

Декларація та заява Шаверської Н.Б.

Декларація та заява Осадчук С.Б.

Декларація та заява Юрчика Б.Г.

Декларація та заява Негри В.Ю.


Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2018 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2018. Новоукраїнська районна рада